Projekt
Laurinská

Vaša
prvá voľba
v Starom Meste

Projekt Laurinská 1 prináša do historického centra Bratislavy to, čo do tejto najlukratívnejšej lokality hlavného mesta patrí – luxusné apartmány, lukratívne kancelárie a obchodné priestory na prenájom. To všetko v reprezentatívnej budove, ktorá prešla citlivou rekonštrukciou s maximálnym rešpektom voči jej minulosti a kultúrnej hodnote. Všetky atribúty projektu ho predurčujú k tomu, aby sa stal Vašou prvou voľbou v Starom Meste.

Spojenie
histórie
s modernosťou

História klasicistickej budovy na Laurinskej 1 siaha do polovice 19. storočia. Postavená bola podľa projektu Ignáca Feiglera staršieho a ako prvá tu sídlila Prvá stavebná sporiteľňa. Odvtedy prešla viacerými zmenami vrátane len nedávno ukončenej rekonštrukcie. Tá nielen zachovala jej vzácne historické prvky, ale obohatila objekt aj o nové moderné vymoženosti, akou je napríklad výťah, ktorý je v historických budovách vyslovenou raritou.

Služby recepcie
a bezpečnosť

Laurinská 1 – to nie je len budova samotná. Projekt vám poskytne aj vysokú pridanú hodnotu v podobe doplnkových služieb. V pracovných dňoch Vám bude napríklad k dispozícii recepcia so zodpovedným recepčným. Mysleli sme aj na bezpečnosť. Všetky spoločné priestory sú monitorované kamerovým systémom, každý nájomca má kartu naprogramovanú v trase k prenajatým priestorom a objekt je tiež vybavený elektronickou a hlasovou signalizáciou požiaru.